Karty sezóny 2011/2012

19. ledna 2012 v 21:49 |  Hokejové kartičky - vlastní sbírka
Letošní ročník NHL 2011/2012 za sebou má zhruba polovinu a tak je už na čase, abychom vám ukázali část karetních sérií, které v aktuální sezóně vyšly.
Začněme kartami Score, které se nám osobně, letošní karty Score totiž po dlouhé době lehce vybočují z tradiční linie firmy Score a je to příjemné oživení. Podívejte se zde na několik karet:


Základní a všem dobře známe jsou karty Victory a tak by bylo hrubým nedostatkem, kdybychom tuto řadu karet nezmínili. Na následujících třech obrázcích najdete za sebou základní karty Vicotry, potom insertní karty Game Breakers a insertní karty MVP a Stars of the Game. Karty Victory jsou takovou klasikou, která zpravidla nezklame, ale ani nepřekvapí. Nutno říci, že ne všechny ročníky karet Vicotry byly povedené, ten letošní je však zcela v pořádku. Podívejte se:
Mezi tradiční výrobce se řadí také firma Upper Deck, její základní letošní série (1 série, neboť UD vydává po novém roce vždy ješte druhou sérii, s aktuálními hráči sezóny, protože první série se připravuje ještě před sezónou a tak někdy už nejsou aktuální fotky nebo kluby uvedené u jednotlicých hráčů) se opět vydařila. Račte se přesvědčit:


Jednou z našich oblíbených a obecně viděno nejhezčích sérií je pak speciální řada výrobce UD - Artifacts. Letošní ''artifactsky'' vypadají skvěle, je až obdivuhodné, jak na sebe jednotlivé ročníky vzhledem a designem navazují, a přesto se tvůrcům podaří vyrobit každý rok nové a povedené karty - ostatně posuďte sami:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuba | Web | 28. listopadu 2012 v 12:44 | Reagovat

Ten limitovaný Ovechkin je pěknej ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama