Finále play off sezóny 2009/2010

10. dubna 2010 v 22:43 |  O2 Extraliga
Po roce čekání čeká fanoušky domácí nejvyšší soutěže zase samotný vrchol ročníku - finálová série. Ve finále se střetnou týmy Víktovic a Pardubic a máme se určitě na co těšit. Proti sobě dubou stát silné útoky a propracované obrany, především pak dva skvělí brankáři. Dominik Hašek a Jakub Štěpánek.

Dominik Hašek je legenda českého hokeje, ale také jeden z vůbec nejlepších brankářů na světě. Vyhrál mnoho trofejí v NHL, samozřejmě i Stanley Cup (hned 2krát), byl tahounem zlatého mužstva z Nagana, může se pyšnit řadou ocenění a trofejí, jak týmových, tak individuálních.

Jakub Štepánek je o generaci mladší než Hašek, on vyrůstal, když Hašek s reprezentací sbíral úspěchy a následně válel v NHL. Bezpochyb pro něho ''Dominátor'' byl jedním ze vzorů. Štepánek patří k elitě extraligy, zachytal si už i na mistrovstí světa. Jemu je svět otevřený a NHL na něho čeká. Třeba se i on stane jednoho dne legendou.

Oba brankáře pak spojuje aktuální forma. Chytají famózně. Hašek eliminoval střelce Liberce, Štěpánek se zasloužil ve velké míře o postup jeho týmu v semifinále. Teď změří síly navzájem a uvidíme, kdo bude mít navrch. Oběma přejeme hodně štěstí! A nebude to ani velká nadsázka, napíši-li, že finálová série, to bude boj Haška se Štěpánekem!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama