28. kolo, 30.11.2008 Kladno-Znojmo 3:1

1. prosince 2008 v 18:53 |  HC Znojemští Orli
Po prohře po nájezdech se vydali Orli do Kladna s cílem ukořistit body. Že se jim toto nepovede bylo víceméně jasné už po první třetině. Trefili se Procházka a Bělohlav. Ve druhé třetině se sice znojemští pokusili o aktivní hru a o tlak, ale v 35. minutě se opět mohl radovat na straně domácích Diviš.
Jednu sekundu před koncem druhé třetiny pak snížil Mrázek znovu na rozdíl dvou branek. I přes to, že se hosté ze Znojma opravdu snažili, více jak jednu branku nedali. Třetí třetina skončila bezbranková a domácí po zásluze vyhráli 3:1. Kladno tak přeskočilo Orly a patří mu nyní jedenáctá příčka v tabulce.

Branky a nahrávky: 7. Martin Procházka (Patera), 14. Bělohlav (Novotný, Kuchler), 35. Diviš (Patera, Nádašdi) - 40. Mrázek (Erat, Čachotský). Rozhodčí: Minář - Lederer, Gebauer. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:0. Diváci: 2512. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 3:0, 3:1.